יונייטד קולור - ציוד למוסכים - UNITED COLOR
מובילים בפתרונות חדשניים 
לענף הרכב כבר מעל 25 שנה

למידע נוסףמובילים בפתרונות חדשניים 
לענף הרכב כבר מעל 25 שנה 

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. תכנון מוסכים

 

תכנון מוסכים מצליחים - מה מאפיין אותם?

כמו כל עסק אחר, גם מוסך יש לתכנן נכון על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה של המקום. תכנון מוסכים מקצועי יבוא לידי ביטוי בתכנית עסקית רלוונטית, התנהלות פיננסית נכונה ואבזור נכון של המוסך. מוסכים מצליחים מאופיינים בראש ובראשונה ברמה מקצועית גבוהה. על מנת לתת שירות הולם ללקוחות המוסך יהיה עליכם לגייס צוות טכני מקצועי ומנוסה, לתכנן נכון את מתחם העבודה ולאבזר את המוסך בכל הציוד הדרוש.

מוסך שלקוחות חוזרים אליו:

יצאנו ושאלו את בעלי הרכבים מה יגרום להם להפוך את המוסך שלכם למוסך הקבוע שלהם. רוב התשובות התמקדו בעמידה בזמנים, מחירים הוגנים, שירות מקצועי, איתור נכון של תקלות, אפשרות לקבל מענה מקיף במקום אחד, שיתוף פעולה עם חברות הביטוח וקבלת אחריות מלאה לכל תיקון.

כמה רכבים יוכלו לקבל טיפול במוסך?

תכנון מוסכים נכון יבוא לידי ביטוי גם באבזור ועיצוב שמאפשר מתן שירות לכמה רכבים בו זמנית. עליכם לזכור שבכל פעם בה המוסך שלכם מלא ואינו מסוגל לקלוט רכבים נוספים אתם מפסידים לקוחות. על כן, חשוב לתכנן מראש את מתחם העבודה עם כמה ליפטים, כמה עמדות עבודה, כמה ארגזי כלים ומקום למספר מקסימלי של רכבים.

נהלי בטיחות בעבודה במוסך:

אופי העבודה במוסך חושף את הצוות כולו לפציעות אופציונליות. כבעלי המוסך או מנהלי המוסך האחריות לצמצם בצורה משמעותית את הסכנות לתאונות עבודה חלה עליכם. תכנון מוסכים יעיל ומקצועי שם את שיקולי הבטיחות בראש סדר העדיפויות. התכנון יכלול מתחמי עבודה מרווחים ונוחים, אבזור בטיחות, כלי עבודה איכותיים שנחשבים בטיחותיים, אוורור, תאורה מלאה, ציוד בטיחות אש, יציאות חירום, עמדות ציוד עזרה ראשונה ועוד.

אם חשוב לכם להעניק ללקוחות שלכם ולעובדים שלכם את הטוב ביותר אל תמהרו לבחור בקיצורי דרך. תכנון נכון של המוסך כולו החל מהפרטים הקטנים ועד הפרטים הגדולים הוא הדרך היחידה בה תצליחו להבטיח מתן שירות הולם, מקצועי, מהיר ויעיל לכלל הלקוחות. ההשקעה שלכם היום בתכנון המוסך, עיצוב פנימי ואבזור היא השקעה נבונה לטווח ארוך. חברת UNITED COLORS מלווה את המוסכים החדשים, מייעצת ומציעה את כל הציוד הדרוש למוסך המודרני במחירים הוגנים. 

 

 

 


לפרטים וייעוץ התקשרו:
03-6823335

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים