יונייטד קולור - ציוד למוסכים - UNITED COLOR
מובילים בפתרונות חדשניים 
לענף הרכב כבר מעל 25 שנה

למידע נוסףמובילים בפתרונות חדשניים 
לענף הרכב כבר מעל 25 שנה 

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. רשימת ציוד למוסכים

 

תכנון נכון של רשימת ציוד למוסכים

חברת UNITED COLORS פועלת בתחום הרכב מזה שנים רבות. החברה ידועה כספקית ראשית של ציוד למוסכים עם דגש על מחלקת הפחחות, הצבע, החשמל והדיאגנוסטיקה. הצוות הטכני של החברה מלווה מוסכים קיימים והקמות של מוסכים חדשים. יש לצוות ניסיון רב שאתם יכולים לנצל לטובתכם. כלל מוצרי החברה משווקים יחד עם הדרכה אישית ותמיכה טכנית מלאה. החברה מספקת במידת הצורך גם שירותי תיקונים.

מוסך טוב הוא מוסך עם ציוד נכון:

כלל הטיפולים והתיקונים שמתבצעים במוסכים דורשים שימוש בציוד. אם תעסיקו אצלכם במוסך את הצוות הטוב ביותר מבלי לספק לו את הציוד הנכון – התוצאה תהיה עבודה בינונית ומטה. ציוד למוסכים ממלא תפקיד חשוב בהצלחת המוסך, איכות העבודה והבטחת סביבת עבודה נוחה ובטוחה לעובדים. כאשר אתם משקיעים ברכישת ציוד מקצועי ואיכותי למוסך אתם למעשה משקיעים בעסק ובעובדים שלכם.

רשימת ציוד חובה למוסכים:

פריטים כמו משאבות, מפתחות ברגים, מקדחים ומגבהים כל מוסך צריך. על מנת להרכיב רשימה מלאה של ציוד למוסכים או למוסך האישי שלכם צרו קשר ונייעץ בהתאם. חברת U COLORS מתמחה בתחום ומלווה הקמות של מוסכים חדשים (השירות ניתן גם ברשתות). הצוות המקצועי שלנו יודע איך להרכיב נכון רשימת ציוד לכל מוסך בכל תקציב.

משאבות למוסכים:

תקלות רבות נגרמות לרכבים עקב חדירת נוזלים אל המנוע או אל חלקים אחרים. על מנת לטפל בבעיה יש בראש ובראשונה לשאוב את המים. בכדי שתוכלו לטפל אצלכם במוסך בתקלות מסוג זה יהיה עליכם להיות מסוגלים לשאוב את הנוזלים עם משאבה מתאימה. כיום ניתן למצוא בכל מוסך כמה משאבות שמתאימות לחלקים שונים של הרכב.

מפתחות ברגים:

כמעט בכל רגע נתון תוכלו למצוא מפתח ברגים כלשהו בידו של מכונאי רכב או בכיסו. המפתחות נדרשים על מנת לפרק ולהרכיב חלקים שונים ברכב. לרוב, לא תהיה אפשרות לפתוח ולסגור את הברגים ברכב ללא מפתח ברגים מתאים. ההמלצה שלנו היא על כמה סטים איכותיים של מפתחות ברגים בעבור כל מוסך. בכדי שתוכלו לשמור על הכלים האיכותיים ולהבטיח נגישות ושימוש נוח כדאי לסדר את המפתחות בעגלת כלים עמידה ונוחה.

 
לפרטים וייעוץ התקשרו:
03-6823335

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים