יונייטד קולור - ציוד למוסכים - UNITED COLOR
מובילים בפתרונות חדשניים 
לענף הרכב כבר מעל 25 שנה

למידע נוסףמובילים בפתרונות חדשניים 
לענף הרכב כבר מעל 25 שנה 

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. ציוד למוסכים

ציוד למוסכים

כל מוסך הוא בראש ובראשונה עסק ששואף להגיע למקסימום רווחים תוך מינימום הוצאות ומתן שירות הולם ללקוחותיו. ציוד חדש למוסך לא תרצו לרכוש בכל שנה וגם לא בכל שנתיים. ההשקעה שלכם היום ברכישת ציוד איכותי ומקצועי היא השקעה נכונה לטווח ארוך.

ציוד מקצועי הוא הבסיס לשירות תיקונים יעיל ואמין. אם חשוב לכם לספק לעובדים שלכם סביבת עבודה נוחות ובטוחה - אתם צריכים ציוד מקצועי.
אם חשוב לכם לספק ללקוחות שלכם שירות טכני ברמה גבוהה - לא תוכלו להרשות לעצמכם להתפשר על פחות מהציוד הטוב ביותר. כאן בדיוק נכנסת לתמונה חברה UNITED COLOR עם כל הציוד הדרוש למוסכים.

איזה מותג ציוד מוסכים הכי טוב?

בחירה חכמה של ציוד למוסכים תתבצע לאחר ביצוע השוואת מחירים חכמה בין כמה הצעות. ההצעה הסופית בה תבחרו תהיה הצעה של חברה מובילה עם התמחות ספציפית בתחום הציוד למוסכים. השוואת מחירים נוספים כדאי לבצע בין כמה יצרנים. זאת על מנת לבחור את הפריטים הטובים ביותר בהתאם לתקציב שעומד לרשותכם. הצוות המקצועי של יונייטד קולור זמין למתן ייעוץ מקצועי והכוונה. אנו נסייע לכם לבחור ציוד למוסכים של יצרן אמין, ציוד איכותי שישמש אתכם למשך שנים רבות.

אלו כלים אתם צריכים?

הדרך הטובה ביותר להימנע מהוצאות מיותרות וחריגה בתקציב תהיה רכישת כלים שימושיים ונחוצים בלבד. אל תמהר לרכוש כלים שאנכם בטוחים שיש לכם צורך בהם. המשלוחים המהירים של U COLORS מבטיחים שתוכלו להזמין במהרה כלים נוספים בהתאם לצורך.

למה יש פערי מחירים?

הפער בין המחיר הזול ביותר שתקבלו לבין המחיר היקר ביותר עשוי להיות משמעותי (מאות שקלים ואף אלפי שקלים). הסיבה לכך היא ברוב המקרים איכות המוצר, העלות של חומר הגלם והמותג. הדרך לרכוש מוצר טוב במחיר הוגן מתחילה בייעוץ מקצועי. אנו מעמידים לרשותכם את הניסיון שלנו בתחום ומתחייבים להמלצה על פריטי ציוד איכותיים בלבד.

איך מבצעים השוואת מחירים?

לצורך השוואה חכמה בין כמה פריטים יש לוודא שההשוואה מתבצעת בין פריטים זהים שמכילים את אותה כמות של כלים וממלאים את אותן הפונקציות. תדירות רכישת ציוד למוסכים תלויה באופי השימוש ובטיב המוצר. במוסכים בהם משתמשים בציוד באופן יומיומי יהיה צורך בהחלפתו אחת לשנתיים או פחות.

 

לקטלוג לחצו כאן


לפרטים וייעוץ התקשרו:
03-6823335

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים