יונייטד קולור - ציוד למוסכים - UNITED COLOR
מובילים בפתרונות חדשניים 
לענף הרכב כבר מעל 25 שנה

למידע נוסףמובילים בפתרונות חדשניים 
לענף הרכב כבר מעל 25 שנה 

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. מכשירי פוליש לרכב

 

מכשירי פוליש לרכב

בעבר, בעל רכב שביקש לכסות את רכבו בשכבת מגן של פוליש התבקש למרוח באופן ידני את שכבת הפוליש. מוסכים ומכוני רחיצת רכבים ביצעו במשך שנים רבות פוליש ידני לרכבים. הבשורה הטובה של חברת UNITED COLORS היא שאפשר גם אחרת. בעזרת ציוד מתקדם שכבת הפוליש לרכב הופכת איכותית, אחידה ועמידה יותר. מכשירי פוליש לרכב מאפשרים את השלמת העבודה כולה בתוך זמן קצר.

מתי נדרשים מכשירי פוליש לרכב:

אם השפריץ על הרכב שלכם נוזל דביק, אם הרכב שלכם כבר לא מבריק כמו פעם ובעיקר, כאשר הרכב שלכם מסיים את מסלול השטיפה מלוכלך – אתם זקוקים לפוליש לרכב. כבעלי מוסך, מכשירי פוליש לרכב יאפשרו לכם להעניק ללקוחותיכם שירות נוסף ובעל ערך. מכשירי הפוליש משלימים את עבודתם במהרה תוך מינימום מאמץ של צוות המוסך. תוכלו כך לסיים כל תיקון במסירת רכב במראה חדש ללקוח. אם אתם מעמידים אצלכם במוסך רכבים למכירה – מכשיר פוליש הוא פריט חובה בעבורכם.

באיזה מכשיר כדאי לבחור?

בין אם אתם בוחנים לראשוני מכשירי פוליש לרכבים ובין אם אתם מחליפים מכשיר קיים בחדש, אנו מזמינים אתכם לקבל ייעוץ מקצועי מצוות מנוסה, מסור והגון. נמליץ לכל לקוח על מכשור שמתאים לאופי של המוסך, לתקציב שעומד לרשותו, לתדירות השימוש ולרווחים העתידיים הצפויים. מכשירי פוליש לרכב נמכרים דרכנו עם תמיכה טכנית מלאה, הדרכה מפורטת ואופציה לקבלת שירות תיקונים בעתיד.

כל מכשירי הפוליש שתמצאו באתר הם מכשירים איכותיים ואמינים שיוכלו להביא תועלת בכל מוסך ובכל מתחם רחיצת רכבים. המכשירים מתאימים לשימוש ברכבים פרטיים, רכבים מסחריים, אוטובוסים, קרונות רכבת וכלי שייט.

למה כדאי לעשות פוליש לרכב?

פוליש לרכב הוא הזדמנות לשפר את המראה החיצוני שלו תוך תיקון פגמי צבע קלים. אם אתם מעוניינים להסתיר שריטות ושאר פגמים חיצוניים ברכב תתבקשו לבצע פוליש ווקס אגרסיבי לרכב עם ציוד מתאים. הפוליש אינו גורע ממצבו הנוכחי של הרכב ואינו גורם לנזקים נוספים כך שאתם רק מרוויחים. מוסכים שיש ברשותכם מכשירי פוליש מצליחים להעניק לקהל הלקוחות שלהם יותר ולהפוך יותר לקוחות מזדמנים ללקוחות קבועים.

 

 


לפרטים וייעוץ התקשרו:
03-6823335

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים