יונייטד קולור - ציוד למוסכים - UNITED COLOR
מובילים בפתרונות חדשניים 
לענף הרכב כבר מעל 25 שנה

למידע נוסףמובילים בפתרונות חדשניים 
לענף הרכב כבר מעל 25 שנה 

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. ליפטים לרכבים

ליפטים לרכב

תפעול תקין של מוסך דורש שימוש יומיומי בליפטים לרכב . הליפט הוא כלי עבודה בסיסי בלעדיו צוות המוסך יתקשה לבצע את עבודתו. הרמת הרכבים חיונית על מנת לבצע תיקונים רבים, לטפל ברכב ולאבחן נכון תקלות. כיום כאשר יש בכל מוסך כמה ליפטים לרכבים כדאי לכל בעל מוסך להכיר את סוגי הליפטים וההבדלים ביניהם.

שימושים של ליפטים לרכב:

ליפט הוא מכשיר הרמה רב עוצמה וחזק שמאפשר הרמת רכבים. הרמת הרכב על הליפט מאפשרת גישה נוחה אל חלק התחתון של הרכב ומחליפה את הצורך לזחול אל מתחת לרכב. מוסכים שיש בהם ליפטים לרכבים מצליחים לטפל טוב יותר בתקלות. הרמת הרכב מאפשרת להם שימוש בציוד טכני מתקדם ומכשירים גדולים שאין אפשרות להכניס אותם אל מתחת לרכב. כיום, ליפטים לרכבים הפכו לפריט חובה בכל מוסך קטן וגדול.

ליפט מספריים:

זהו ליפט שמבצע את הרמת הרכב לגובה באמצעות מגבה שמעלה את הרכב מעלה בשלבים. השימוש בליפט מספריים יהיה ידני או חשמלי (תלוי בדגם). ליפט מספריים דורש שטח רב גם כאשר הוא אינו בשימוש. כמו כן, הגישה אל תחתית הרכב פחות נוחה מזו שמספקים ליפטים הידראוליים.

ליפט הידראולי:

ליפט זה מבסס את פעולתו על שימוש במערכת הידראולית חשמלית שמאפשרת הרמת רכבים כבדים בקלות. בהשוואה לליפט המספריים ליפט זה דורש פחות מקום במוסך ומאפשר הרמה יעילה ונוחה של רכבים לגובה המבוקש.

משקל מקסימום של כל ליפט:

הבדלים בין ליפטים לרכבים באים לידי ביטוי גם במשקל המקסימום אותו כל ליפט יכול לשאת. בכל פעם בה מוסך רוכש ליפט חדש עליו לוודא שהמכשיר תואם את המשקל הממוצע של הרכבים שמטופלים במוסך. רוב הליפטים יוכלו להתמודד עם משקלים גבוהים מאוד אך בכל זאת חשוב לשים לב למשקל המקסימלי אותו קבע היצרן ולא לחרוג ממנו.

בשביל מה צריך כמה ליפטים במוסך?

חברת UNITED COLOR  מספקת את כל סוגי הליפטים כאשר רוב לקוחות החברה בוחרים להזמין יותר מליפט אחד. הסיבה לכך היא סוגים שונים של רכבים שמטופלים במוסך וצורך לטפל בכמה רכבים בו זמנית. מוסך שמבקש לטפל בכמה רכבים בו זמנית ובכל סוגי הרכבים נדרש להחזיק כמה ליפטים תקינים.


לפרטים וייעוץ התקשרו:
03-6823335

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים