יונייטד קולור - ציוד למוסכים - UNITED COLOR
מובילים בפתרונות חדשניים 
לענף הרכב כבר מעל 25 שנה

למידע נוסףמובילים בפתרונות חדשניים 
לענף הרכב כבר מעל 25 שנה 

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. ליפטים למוסכים - דגשים

 

 ליפטים למוסכים - דגשים

חברת יונייטד קולור מציעה מגוון של ליפטים למוסכים כך שכל אחד יכול למצוא לעצמו את מה שהוא צריך. ההבדלים בין הליפטים השונים באים לידי ביטוי בסוג המנוע (אלקטרו מכני או הידראולי), משקל ההעמסה והמבנה. את משקל ההעמסה המקסימלי שיוכל הליפט להרים עליכם לבחור בהתאם לסוג כלי הרכב שמטופלים במוסך. ניתן להזמין ליפטים למוסכים שמטפלים ברכבים פרטיים, רכבים מסחריים גדולים, משאיות, אוטובוסים ואופנועים.

מבנה של ליפט:

בבואנו לבחור ליפט חדש למוסך עלינו לבחון את המאפיינים בשטח. ישנם ליפטים למוסכים עם 4 רגליים וליפטים עם 2 רגליים. אתם בוחרים את הגודל של הליפט בהתאם לשטח הפנוי שיש לכם במוסך. אם אנכם בטוחים באיזה דגם לבחור הצוות המקצועי של U COLORS עומד לשירותכם. נשמח לייעץ ולהמליץ על ליפטים למוסכים וציוד נוסף בהתאם לצורך.

מהו הגובה המקסימלי?

ליפטים למוסכים מסוגלים להרים כלי רכב לגבהים שונים. עליכם לבחור ליפט שמתאים לאופי העבודה ולרכבים שמטופלים אצלכם במוסך. הגובה של הליפט שתבחרו יקבע האם צוות המוסך יוכל לעמוד בצורה זקופה ונוחה תחת הליפט או שיהיה עליו לעבוד בתנוחת כיפוף. כמו כן, חשוב לוודא מרחק נכון בין העמודים על מנת להבטיח סביבת עבודה נוחה וגישה טובה אל הרכב.

לא מתפשרים על בטיחות

את כל הציוד שאתם רוכשים למוסך תקפידו תמיד לרכוש דרך ספק מקצועי ומנוסה שמציג את כל הרישיונות והתעודות הדרושות. רק כאשר אתם בוחרים ספק איכותי אתם יכולים להיות רגועים בידיעה שתקבלו מוצר איכותי ועמיד לשימוש בטיחותי. שימו לב לתו התקן של כל פריט והקפידו על התקנה מקצועית עם אישור מהנדס. כמעסיקים מוטלת עליכם האחריות לספק לעובדים סביבת עבודה בטיחותית ונוחה. אם יש אצלכם במוסך ציוד לא תקין או לא בטיחותי כדאי להקדים להחליפו בחדש.

לנו יש את כל הציוד הדרוש למוסכים כך שתוכלו לקבל את כל הדרוש לכם במהרה במחירים הוגנים. להזמנת ליפט למוסך או כל ציוד אחר צרו קשר ותיהנו ממענה מהיר, מקצועי ואדיב. חברת UNITED COLORS היא הבחירה של כל בעלי המוסכים המובילים בארץ.

 


לפרטים וייעוץ התקשרו:
03-6823335

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים