יונייטד קולור - ציוד למוסכים - UNITED COLOR
מובילים בפתרונות חדשניים 
לענף הרכב כבר מעל 25 שנה

למידע נוסףמובילים בפתרונות חדשניים 
לענף הרכב כבר מעל 25 שנה 

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. ליפטים למוסכים

 

ליפטים למוסכים

אחד מתחומי ההתמחות של חברת יונייטד קולור הוא ליפטים למוסכים. החברה פועלת בתחום הרכב מזה שנים רבות. המוניטין שלה מבוסס על אלפי לקוחות מרוצים שעושים שימוש קבוע בשירותי החברה. אם חשוב לכם לקבל פתרון מקצועי ונכון לכל צורך – הגעתם למקום הנכון. הצוות הטכני של חברת UNITED COLORS מנוסה מאוד בתכנון והקמת מוסכים חדשים. הנכם מוזמנים להצטרף אל קהל הלקוחות שלנו וליהנות מהניסיון הרב של הצוות. כל המוצרים והשירותים שאנו מספקים מלווים בהדרכה אישית, ייעוץ, תמיכה טכנית ובמידת הצורך גם שירות תיקונים.

ליפטים למוסכים לשימוש יומיומי:

חברת יונייטד קולור מתמחה בשיווק של ליפטים למוסכים תוך התאמת ליפט נכון לכל מוסך. אנו נמליץ על מתקן הליפט המתאים לכם ביותר בהתאם לסוגי הרכבים שמטופלים אצלכם. ניתן להזמין ליפטים סטנדרטיים שמיועדים להרמת רכבים פרטיים רגילים וגם ליפטים שמיועדים למוסכים שמטפלים במשאיות, אוטובוסים, קרונות, רכבות ועוד.

מה הכי מתאים למוסך שלכם?

רגע לפני שאתם ממהרים לרכוש את הליפט הכי גדול או הכי יקר כדאי לעצור ולבדוק אלו דגמים מתאימים למוסך שלכם ולתשתית הקיימת. בחירה חכמה תהיה כזו שתאפשר לצוות המוסך לבצע את עבודתו בצורה נוחה, יעילה ובטיחותית. ליפט מתאים יצליח להרים את הרכבים המטופלים במוסך לגובה עבודה נוח ובטיחותי. בחירה במידה נכונה תבטיח שמרחב התנועה במוסך לא יפגע. עבודה בסביבה צפופה ועמוסה היא מתכון בטוח לתאונות וטעויות.

ייעוץ ותכנון מוסכים:

צוות מקצועי ומנוסה בתכנון בתי מלאכה ומוסכים ילווה אתכם החל מהשלב הראשון בו מתבצעים השרטוטים ועד לשלב בו  המוסך מתחיל לעבוד. אנו שמים דגש על מענה אישי לכל לקוח, שירות אדיב, מוצרים איכותיים, מותגים מובילים ומחירים הוגנים. הליפטים שמשווקים על ידנו מיוצרים על ידי חברות מובילות בעלות שם עולמי בתחום.

תמיכה טכנית ותיקונים

הליפט הוא אחד הכלים השימושיים ביותר בכל מוסך. את רוב התקלות לא ניתן יהיה לפתור או לאבחן מבלי להרים את הרכב על ליפט. לכן, תקלה באחד הליפטים במוסך משמעה פגיעה בתפוקת העבודה. שירות התיקונים המהיר שלנו נועד לתת לכם מענה למקרים כאלו בדיוק.


לפרטים וייעוץ התקשרו:
03-6823335

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים