יונייטד קולור - ציוד למוסכים - UNITED COLOR
מובילים בפתרונות חדשניים 
לענף הרכב כבר מעל 25 שנה

למידע נוסףמובילים בפתרונות חדשניים 
לענף הרכב כבר מעל 25 שנה 

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. כלי עבודה למוסכים

כלי עבודה למוסכים

חברת יונייטד קולור מתמחה בכלי עבודה למוסכים. רגע לפני שאתם מבצעים כל רכישה צרו קשר עם הצוות המקצועי ותיהנו מייעוץ, מענה מלא לשאלות והמלצות שיבטיחו שתקבלו את התמורה הטובה ביותר. כל המוצרים משווקים יחד עם תעודת אחריות, הדרכה אישית ותמיכה טכנית. החברה מציעה ללקוחותיה גם שירות תיקונים כך שיש לכם כתובת לפנות אליה במקרה של תקלה.

הבדלים בין מותגי כלי עבודה:

ניתן למצוא היום כלי עבודה בטווח גדול של מחירים. הפער בין המחיר הזול ביותר לבין המחיר היקר ביותר יהיה לעתים פער של עשרות אחוזים. לכם כבעלי מוסך חשוב לרכוש ציוד איכותי ועמיד במחיר הוגן. אתם שואפים להפיק מקסימום תועלת מהכלים בעלות מינימלית. הצוות המקצועי של UNITED COLORS מכיר היטב את הצרכים של המוסכים בישראל ואת ההתמודדות עם תקציבים מוגבלים. ההמלצה של הצוות לא תהיה המלצה עקשנית על המוצרים היקרים ביותר, אלא המלצה על המוצרים שהכי מתאימים לכם ומשרתים את טובתכם.

חשוב לזכור שהציוד משפיע על רמת המקצועיות של המוסך, טיב השירות ותדמיתו. על מנת להעניק ללקוחות שלכם את השירות הטוב ביותר ולעובדים שלכם את סביבת העבודה הנוחה והבטיחותית ביותר, יהיה עליכם להשקיע ברכישת כלי עבודה איכותיים. כך למשל, השקעה שלכם בציוד הרמה איכותי תקל על העובדים לעמוד בלוח הזמנים, לאתר תקלות מורכבות ולטפל בהן בצורה מדויקת. כלי עבודה פחות איכותיים עלולים לגרום לטעויות, תאונות ולא מעט נזקים.

איך בוחרים נכון את הכלים?

אם התקציב שלכם מוגבל כדאי להתמקד בשלב הראשון להקמת המוסך ברכישת כלי עבודה בסיסיים ואיכותיים. לאחר שתצליחו לבסס מעט את הפעילות ולגייס לקוחות תוכלו להתקדם ולרכוש כלי עבודה חשמליים, כלי עבודה הידראוליים וכלים פנאומטיים. כדאי להקדים כל רכישה בהתייעצות עם בעלי ניסיון ובהשוואת מחירים חכמה.

ליווי מקצועי יסייע לכם בעמידה בתקציב תוך קבלת ההחלטות הנכונות. כך לא תמצאו את עצמכם משתמשים בכל התקציב מבלי לרכוש את כל הכלים הדרושים.

רשימה מלאה של כלים מומלצים בעבור מוסכים בראשית דרכם ומוסכים פעילים ניתן יהיה לקבל תוך פנייה אל צוות השירות. חייגו עכשיו ותבטיחו לעצמכם כלי עבודה שישרתו אתכם נאמנה לאורך זמן.

 

 

  


לפרטים וייעוץ התקשרו:
03-6823335

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים