יונייטד קולור - ציוד למוסכים - UNITED COLOR
מובילים בפתרונות חדשניים 
לענף הרכב כבר מעל 25 שנה

למידע נוסףמובילים בפתרונות חדשניים 
לענף הרכב כבר מעל 25 שנה 

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. כלי עבודה חדשים

כל כמה זמן נהוג לרכוש כלי עבודה חדשים?

יש לכם תחושה שאצלכם במוסך כלי עבודה נרכשים בתדירות גבוהה מאוד? הגעתם למקום הנכון! חברת UNITED COLORS היא המקום בו תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את התמורה הטובה ביותר בעד כספכם. תדירות הרכישה של כלי עבודה במוסך תלויה באופי השימוש, מספר השימושים והאיכות של הכלים. אם אתם בוחרים בכל פעם לרכוש את הכלים הזולים ביותר – אל תתפלאו שהם לא מחזיקים מעמד לתקופה ארוכה.

במוסכים בהם נעשה שימוש יומיומי בסט הכלים הבלאי יהיה מהיר ובהתאם לכך גם תתבקשו להחליפם לעתים קרובות. האופציות העומדות בפניכם הן המשך רכישת כלים זולים תוך החלפתם בתדירות גבוהה או רכישת כלים איכותיים במחיר גבוה יותר. אנכם בטחים איזו אופציה היא הנכונה ביותר והחסכונית ביותר? צרו קשר ותקבלו הסבר מפורט אודות ההבדלים בין המותגים והסיבות לפערי המחירים.

מה הכי טוב לעובדים?

העובדים הטכניים במוסך הם אלו שעושים שימוש קבוע בכלים והם אלו שיודעים אלו כלים הכי נוחים והכי מתאימים להם. כבעלי המוסך תוכלו לערב את העובדים בקבלת החלטות בדבר ציוד חדש, לשאול את דעתם ולקבל מהם המלצות. אם רק תשאלו העובדים שלכם יאמרו לכם אלו כלי עבודה כדאי לרכוש ואלו כלים לא כדאי יהיה לרכוש בשנית. אין תחליף לניסיון בשטח של העובדים. הם מכירים את הצרכים והיכולות הטכניות של המוסך טוב מכולם.

מה כלי העבודה שלכם מספרים עליכם?

הציוד של המוסך מעיד על תדמיתו. שימו לב איך הכלים שלכם מייצגים אתכם אל מול הלקוחות והאם הם מקדמים את התדמית של המוסך. אם חשוב לכם לבנות תדמית של מוסך מודרני ומקצועי יהיה עליכם להחזיק סטים של כלים חדשים ולהשתמש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. לא תוכלו להרשות לעצמכם שימוש בסטים של כלים חלודים, שבורים וישנים.

תחזוקה נכונה של כלי עבודה:

אם חשוב לכם לעשות שימוש מקסימלי בכלי העבודה עליכם להקפיד לתחזק אותם כראוי. תחזוקת כלי העבודה תתחיל במלאכת ניקיון קבועה. לאחר כל שימוש בכלים כדאי לנקות מהם שאריות של שמן וגריז בעזרת מטלית רכה. אחסון נכון של הכלים בארגזי כלים מגן עליהם ומצמצם מקרים של אבדן כלים.

 

  


לפרטים וייעוץ התקשרו:
03-6823335

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים