יונייטד קולור - ציוד למוסכים - UNITED COLOR
מובילים בפתרונות חדשניים 
לענף הרכב כבר מעל 25 שנה

למידע נוסףמובילים בפתרונות חדשניים 
לענף הרכב כבר מעל 25 שנה 

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. חומרי פוליש לרכב

 

חומרי פוליש לרכב

אם חשבתם עד היום שבחירה נכונה של חומרי פוליש לרכב משפיעה רק על התוצאות – הגיע הזמן שתלמדו היטב את הנושא. שימוש בחומרים לא איכותיים או חומרים שלא קיבלו את האישורים הדרושים לא ישיג כל תוצאה במקרה הטוב או יגרום נזק בלתי הפיך לרכב במקרה הרע. חברת יונייטד קולור מתמחה במתן שירותי פוליש וצבע לכל סוגי הרכבים. מוקד השירות של החברה זמין לייעץ לכם ולסייע בבחירת חומרי פוליש מתאימים שישיגו את התוצאות הטובות ביותר.

איזה ציוד כדאי לרכוש?

חומרי פוליש לרכב נמכרים ללקוחות עסקיים, מוסדיים ופרטיים. האתר מציע את כל הדרוש החל מספוגים מיוחדים, תכשירים, פלסטלינה ועוד מכשירי פוליש לרכבים. אם אתם רוכשים באופן קבוע חומרי פוליש לרכב אנו מזמינים אתכם להכיר חומרים חדשים ולרכוש את החומרים המוכרים במחירים הוגנים. ציוד הניקיון המשלים הוא ציוד ייעודי שמיוצר ומתוכנן במיוחד לביצוע פוליש לרכבים.

למה כדאי להשקיע ברכישת חומרי פוליש לרכב?

ההבדל בין חומרי פוליש לא איכותיים לבין החומרים האיכותיים יבוא לידי ביטוי בעיקר בתוצאות. אם חשוב לכם לספק לרכב שלכם את שכבת ההגנה הטובה ביותר וליהנות ממראה מבריק של רכב חדש  אל תמהרו לבחור חומרים וציוד לפוליש מבלי לשוחח עמנו. יחד עם פוליש לרכב נמליץ גם על שכבת ווקס שמספקת הגנה נוספת ומשמרת את התוצאות של עבודת הפוליש.

הרכב של השכן מבריק יותר:

אתם לא מבינים כיצד ייתכן שהרכב הישן של השכן נראה חדש ומרשים יותר מהרכב החדש שלכם? התשובה היא ככל הנראה עבודת פוליש מקצועית מבוססת שימוש במכונות פוליש וחומרים נכונים. פוליש לרכב שמבוצע על ידי אנשי מקצוע יצליח כמעט תמיד להשיג תוצאות טובות יותר מאלו שתצליחו להשיג בעצמכם.

אם החלטתם בכל זאת לבצע בעצמכם פוליש או ווקס לרכב הקפידו לנקות היטב את הרכב לפני תחילת העבודה, לטפל ברכב מקום מוצל בעודו קריר למגע ולוודא בחירת חומרים שמתאימים לרכב ולצבעו. על מנת לספק לרכב שכבת הגנה קבועה כדאי לבצע פוליש יחד עם ווקס לפחות פעמיים בשנה. את רמת האגרסיביות של הטיפול תבחרו בהתאם למצב הקיים של הרכב.

 

 


לפרטים וייעוץ התקשרו:
03-6823335

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים